طراحی سایت طلا و جواهرات

همه افرادی که در حوزه طلا و جواهرات  فعالیت دارند در فکر افزایش درآمد و گسترش کار خود  با طراحی سایت طلا و جواهرات هستند. افراد حرفه ای به اهمیت اینترنت در میان زندگی مردم پی برده اند و برای بیشتر دیده شدن، اقدام به راه اندازی سایت می کنند. با راه اندازی طلا فروشی آنلاین می توانید درآمد خود را چندبرابر کنید. برای ورود به این عرصه باید اطلاعات دقیق تری نسبت به طراحی و قالب سایت طلا فروشی داشته باشید. در ادامه با ویژگی های خوب یک سایت طلا و جواهرات آشنا خواهید شد.

چرا نیاز به طراحی سایت طلا و جواهرات :

ممکن است به دلیل محدودیت مالی شما نتوانید در همه بخش های کاریتان فعالیت کنید شما با داشتن سایت می توانید با گذاشتن عکس های جذاب، انواع جواهرات از قبیل: انگشتر، گردنبد، دستبند یا حتی زیورآلات یا نقره که دارید بدون هیچ محدودیتی می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید. مشتریان شما در مکان فیزیکی که اجاره کرده اید فقط در بعضی از ساعات روز از مغازه شما بازدید داشته باشند ولی در بستر اینترنت و داشتن جواهر فروشی آنلاین، مغازه شما در 24 ساعت شبانه روز باز خواهد بود و همین عامل در جذب مشتری بیشتر و درآمد بالا تاثیر بسزایی خواهد داشت. با فروش آنلاین طلا می توانید مشتریانی از سراسر کشور داشته باشید و محدود به شهر خودتان نباشید. نکته مهم این است که شما باید همیشه در دسترس باشید و همیشه پاسخگوی تلفن خود باشید.

از آنجا که ممکن است مشتری در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرد و درباره خرید محصول شما سوالاتی داشته باشد و شما نیز باید پاسخگویی خود را با مهربانی و صبر در جلب اعتماد مشتری تلاش کنید. می توانید در بخشی از سایت، قسمت سوالات متداول را بگذارید تا مشتریان قبل از تماس تلفنی به این بخش رفته و به جواب سوالات خود برسند. این کار هم ترافیک تماس شما را پایین می آورد و هم مشتری ارتباط بهتری با وب سایت شما می گیرد و از این راه مشتری زودتر به جواب خود می رسد و در رضایت مشتری از سایت موثر خواهد بود. در ادامه مطلب طراحی سایت طلا و جواهرات با نکات بیشتری از طراحی سایت جواهرات آشنا میشوید.

 

طراحی سایت طلا و جواهرات
طراحی سایت طلا و جواهرات

طلا بخاطر ارزش بسیار زیادی که دارد نوسانات فراوانی دارد و مدام در حال تغییر است شما باید قیمت طلا و جواهرات سایت خود را بصورت آنلاین بروزرسانی کنید تا از ضرر و زیان جلوگیری شود.مشتری بعد از خرید جواهرات خود از سایت فروشگاهی شما انتظار دارد که بصورت آنلاین فاکتور خود را دریافت کند و مالکیتش را نسبت به کالای خریداری شده را ثابت کند. شما باید در سایت خود این امکان را جهت صدور فاکتور و محاسبه قیمت طلا و اجرت و مالیات ارزش افزوده فراهم کنید.

 

نکات قبل از طراحی سایت طلا و جواهرات

در بازاریابی آنلاین نباید از داشتن شکل ظاهری یا دیزاین سایت جواهر فروشی خود غفلت کنید. صنعت طلا و جواهرات از شغل هایی است که پر از ظرافت و زیبایی است و مشتریان انتظار دارند که ظاهر سایت شما دارای جذابیت خاصی باشد. شما با داشتن سایت فروش آنلاین طلا با ظاهری بسیار جذاب، طلای بیشتری بفروشید. داشتن بخش تصاویر بسیار مهم است مشتری باید بتواند همه عکس های طلاهای شما را ببیند قسمت تصاویر را دسته بندی کنید تا مشتری به راحت محصولی را که می خواهد پیدا کند. کیفیت عکس های زیبا از جواهرات، باعث می شود که مشتریان بیشتری را در خرید از سایت خودتان تحریک کنید. یادتان نرود که در خرید طلا، چشم ها تصمیم می گیرند.
امکانات سایت شما در جذب و حضور مدت زمان بیشتر مشتری در فروشگاه آنلاین شما بسیار مهم خواهد بود. تا می توانید از طراح سایت بخواهید که امکانات متنوع و با کاربری ساده برای بازدیدکنندگان ایجاد کند.

 

  • پمشتری باید بتواند به راحتی به دنبال نوع طلای خود در سایت به جست و جو بپردازد.
  • محاسبه قیمت طلا همراه با بیمه و هرینه حمل و نقل و پرداخت بصورت آنلاین در سایت فروشگاهی
  • امکان تماس مشتری با فروشنده به صورت آنلاین
  • قیمت ها باید بصورت لحظه ای در سایت بروز رسانی شود
  • امکان تهیه فاکتور بصورت آنلاین و پس از خرید ارسال فاکتور برای مشتری
  • رعایت اصول سئو در ساخت سایت طلا فروشی

 

طراحی سایت طلا و جواهرات
طراحی سایت طلا و جواهرات

برای دیده شدن وب سایت زیورآلات در صفحه اول سایت گوگل رعایت اصولی به نام سئو الزامی است وهمچنین پشتیبانی ورپرس. راه اندازی فروشگاه مجازی جواهرسازی به تنهایی کافی نیست و باید با استفاده از روش های بهینه سازی، سایت تان را در رتبه های اول موتورهای جست و جو قرار دهید. برای بالا بردن بازدید مشتریان و بهتر دیده شدن وب سایت باید پس از جست و جوی واژه سایت طلافروشی، موتورهای جست و جو مانند گوگل سایت شما را در چند سایت ابتدایی صفحه اول نشان دهد و این نشان دهنده سئوی بالای سایت شما خواهد بود. رعایت این نکات مهم در وب سایت بسیار مهم خواهد بود.

در قسمت “درباره ما” سایت، درباره تجربه چندین ساله خود در این حرفه توضیحاتی بدهید و مراحل ساخت طلا را نیز بیان کنید. با ایجاد این بخش در فروشگاه مجازی، مشتریان به شما اعتماد بیشتری خواهند داشت و اگر مغازه طلافروشی در شهرتان دارید آدرس و تصاویر آن را بگذارید تا بتوانید به خوبی اعتماد مشتری را جذب خودتان کنید و از سایر رقبای خود، پیشی بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *