پشتیبانی سایت وردپرسی - طراحی سایت - سئو کیورد

جادی میرمیرانی کیست ؟

امیرعماد میرمیرانی معروف به جادی (جادی در زبان پارسی به معنی زعفران ، خوش بو ، رنگ ) دلیل نام جادی رو در یکی از پادکست ها این چنین بیان می‌کنه : که خودم دوست داشتم به این اسم صدا زده بشم و خانواده هم به خواسته من احترام گذاشته و با همین اسم صدا میزنند.  در فضای مجازی هم مورد پسند طرفدارن  قرار گرفت .

این استاد کارشناس مهندسی برق – مخابرات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستند. متخصص لینوکس بوده و مهارت برنامه‌ نویسی نیز دارند. زبان تخصصی ایشان پایتون بوده و در شرکت‌ های مخابراتی مشغول به فعالیت بوده اند. ایشان همچنین علاقه مند به تدریس مباحث لینوکس و برنامه نویسی به صورت حضوری و آنلاین هستند.

امیرعماد میرمیرانی معروف به جادی فعال حوزه تکنولوژی که در جریان اعتراضات ۱۴۰۱ به همراه چند تن از فعالان حوزه it  بازداشت شده بود. و مورد محاکمه قرار گرفت ( دلیل بازداشت هم گویا یک توییت بود ولی قبل آن نیز در پلتفرم یوتیوب در ویدیو آخر آن دست به افشا سازی ، یکی از شرکت های بزرگ که همکاری نزدیکی با پروژه داخلی کردن اینترنت داشت زده بود. ) .

جادی میرمیرانی پشتیبانی سایت وردپرسی - طراحی سایت - سئو کیورد

ماجرای شلوارک گل گلی جادی چه بود ؟ 

در روز یکشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۲، برای سخنرانی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با شلوارک رفته بود و حراست دانشگاه اجازه ورود او را با شلوارک نداده بودند. جادی هم با پوشیدن شلواری گل گلی در مراسم حاضر شد. تصاویر جالبی از این استاد برنامه نویسی در شبکه های مجازی منتشر شد که واکنش های بسیاری همراه داشت.

 

جادی میرمیرانی این اولین بار نیست که این فرد دست به همچین کار غیر معمولی میزند. اگر شما یکی از بینندگان جادی باشید . که رادیو گیگ این استاد / مهندس یکی از پر بیننده ترین چنل های یوتیوبی فارسی زبان  می‌باشد . به خوبی میدانید که این حرکت برای این شخص اصلا خارج عرف نبوده و بسیار عادی می‌باشد. او در بسیاری از برنامه های خود با شلوارک حضور داشته و حتی بعضی از آن ها بدون شلوار بوده است . که در اثر سوتی مشخص شده که بدون لباس زیر می‌باشد . ( البته این مورد همان لحظه توسط خودش پاک شده و از بینندگان معذرت خواهی کرده و گفت که برای راحتی بوده و به قصد موج سواری و جذب فالور نبوده ) .

 

 

پشتیبانی سایت وردپرسی - طراحی سایت - سئو کیورد

جادی میرمیرانی در واکنش به حواشی شکل گرفته در خصوص پیژامه گل گلی ای که در دانشگاه پوشیده بود، در توییتر خود نوشت: «الان دیدم پیژامه دیروز خیلی پر سر و صدا بوده، خلاصه داستان این بود که من سالهاست تابستون شلوارک می‌پوشم. دیروز شلوار دوچرخه اونم تا روی ساق داشتم. حراست گیر داد. دیدم همراهم این رو هم دارم و از نظرش اوکی بود، منم برنامه رو برگزار کردم چون کلی آدم اومده بودن منتظر.»

پشتیبانی سایت وردپرسی - طراحی سایت - سئو کیورد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *