خدمات پشتیبانی وردپرس - پشتیبانی وردپرس -پشتیبانی سایت در تهران

خدمات پشتیبانی وردپرس - پشتیبانی وردپرس -پشتیبانی سایت در تهران


در این مقالعه تیم سئو کیورد سعی کرده تا شما کاربران گرامی را با خدمات پشتیبانی وردپرس به صورت تخصصی آشنا کند. شاید برای شما این سئوال پیش آمده که چرا نیازمند پشتیبانی وردپرس هستید یا کدام مورد پشتیبانی وب سایت برای شما ضروری میباشد. و یا نیازمند یک چک لیست پشتیبانی سایت برای کسب کار خود باشید.

 

 1. پشتیبانی آنلاین یا حضوری؟
 2. وردپرس هم پشتیبانی آنلاین دارد؟
 3. وظایف یک پشتیبان وردپرس
 4. مراحل دریافت پشتیبانی آنلاین
 5. افزونه ها و نرم افزار های پشتیبانی آنلاین
 6. قیمت پشتیبانی آنلاین وردپرس
 7. بهترین پشتیبان آنلاین وردپرسی رو کجا پیدا کنم؟

 

خدمات پشتیبانی وردپرس آنلاین یا حضوری؟

خدمات پشتیبانی وردپرس بصورت آنلاین به دلیل غیر حضوری بودن و ارتباط غیر مستقیم بین کاربر و پشتیبان ، با سرعت فوق العاده مناسبی اتفاق میوفته. در پشتیبان گیری غیرحضوری میتوان در 24 ساعت از شبانه روز و در هر مکان سرویس پشتیبانی گرفت. پشتیبانی های آنلاین با ارتباط مستقیم با افراد مجرب صورت میگیرد که این ارتباط با روش های مختلف مثل : تماس تلفنی ، چت کردن و دسترسی مستقیم صورت میگیرد.

نقطه مقابل این پشتیبانی آنلاین ، پشتیانی حضوری است. برای درخواست پشتیبانی حضوری با محدودیت زمانی مواجه هستید ، امکان سرویس دهی در خیلی از شهر ها نخواهد بود ، هزینه های پشتیبانی فوق العاده افزایش پیدا خواهد کرد ، توانایی پشتیبانی در تمام روز ها نخواهد بود. با توجه به این مزایا و معایب دو حالت پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی حضوری تصمیم گیری خیلی ساده تر میشود.

 

وردپرس هم پشتیبانی آنلاین دارد؟

وردپرس هم پشتیبانی آنلاین داره ! با رشد و فراگیر شدن وردپرس برای انواع سایت ها ، ساخته شدن انواع قالب برای انواع حالات یک سایت و ساخته شدن افزونه های فراوان مورد استفاده ، ممکن است اطلاعات آموزشی به خوبی که باید و شاید منتشر نشده باشه و در خیلی از مراحل به مشکلاتی ساده و سخت بر خورد کنیم که برای خود قابل حل نباشد و نیازمند به یک متخصص برای رفع مشکل های مختلف هستیم. در تمام مراحل ساخت ، گسترش و بروزرسانی سئوکیورد در کنار شما خواهد بود!

 

وظایف یک پشتیبان وردپرس

پشتیبانی هم یک نوع شغل خدماتی محسوب میشود. همانطور که تمام مشاغل قانون و وظایف مشخصی دارد ، پشتیبان بودن هم قوانین و وظایف مشخصی دارد.

زمانی که کاربر به پشتیبان آنلاین مراجعه میکند و درخواست پشتیبانی میکند ، قبل از هرچیزی پشتیبان آنلاین موظف است از علم و دانش بروز بهره مند باشد . پشتیبان وظیفه دارد با حفظ احترام و ادب ، صبر و شکیبایی پاسخ کاربر را بدهد. با بهترین متد ها و روش ها مشکل کاربر را حل کند و در صورت نیاز آموزش های لازم را بدهد.

 

 

مراحل دریافت پشتیبانی آنلاین

 1. زمانی که کاربر به مشکلی بر میخورد ، وقتی است که به فکر کمک گرفتن از شخصی می افتد.

چه کسی بهتر از یک متخصص؟

 1. بعد از مرحله مواجه شدن با مشکل ، پیدا کردن یک پشتیبان متخصص یکی از بزرگ ترین قدم ها در این مسیر است.
 2. بررسی مشکل و شرح مشکل به پشتیبان است.
 3. بررسی مشکل توسط پشتیبان آنلاین است و پیدا کردن راه حل .
 4. لذت بردن از نتیجه کار.

این پنج مرحله ، تمام و کمال بستگی به مرحله دوم یعنی پیدا کردن یک پشتیبان آنلاین وردپرس دارد. سئو ورد با نیروی با تجربه بهترین راه حل ها را برای شما دارد.

 

افزونه ها و نرم افزار های پشتیبانی آنلاین

یک پشتیبان خوب زمانی میتواند ارتباط مناسبی با کاربر بگیرد که از ابزار مناسبی استفاده کند.

راه ارتباطی بین کاربر و پشتیبان آنلاین از چند راه مشخص است :

افزونه های چت آنلاین ، ایمیل موجود در سایت و ارتباط مستقیم با پشتیبان از طریق شماره تماس و یا نام کاربری ( ID @Telegram ) صورت میگیرد.

برای پیگیری پشتیبان از راه دور و دسترسی مستقیم برای بررسی سایت و دیگر مشکلات ، نرم افزار هایی برای دسترسی به سیستم کاربر است که با جلب رضایت کاربر و گرفتن کد های مخصوص از کاربر صورت میگیرد تا پشتیبان توانایی ورود به سیستم را داشته باشد.

پشتیبانی سایت - پشتیبانی وردپرس -پشتیبانی سایت در تهران
پشتیبانی سایت – پشتیبانی وردپرس -پشتیبانی سایت در تهران

قیمت پشتیبانی آنلاین وردپرس

یکی از مسائل مهم برای هر فردی ، هزینه های رو به رو نسبت به خدمات دریافتی است . هزینه خدمات پشتیبانی آنلاین به ابعاد مشکل بستگی دارد. این مشکلات ممکن است از افزونه ها باشد که نیاز به برنامه نویسی و بازنویسی افزونه داشته باشد که این باعث زیاد و یا کم شدن هزینه ها میشود. سئو ورد با در نظر گرفتن شرایط کاربر ، و با داشتن متخصصین طراح سایت ، سئو و بهینه سازی ، شبکه های اجتماعی ( Social media ) و برنامه نویسی توانایی رفع هر مشکلی را دارند.

 

بهترین پشتیبان آنلاین وردپرسی رو کجا پیدا کنم؟

همه موارد گفته شدع در این مقاله برای پیدا کردن بهترین پشتیبان آنلاین وردپرس ذکر شده است. شما میتوانید بهترین راه حل ها را از بهترین مشاورین و پشتیبان ها بگیرید. سئو ورد این خدمات پشتیبانی را نه تنها به کاربران و کارفرماها میدهد ؛ بلکه این خدمات ارزشمند برای تمام انجام دهنده های پروژه صورت میگیرد. متخصصین سئو ورد با در دست داشتن رزومه و تجربه کاری پر بار ، توانایی رفع مشکل و انجام پروژه هایی با ابعاد بزرگ را دارد.

 

با اعتماد به سئو ورد ، به پروژه خود رونق دهید.

3 نظرات

 • گوگل تگ منیجر را چگونه در وردپرس نصب کنیم؟ - طراحی وب سایت| سئو سایت| پشتیبانی سایت|سئو کیورد| طراحی وب سایت حرفه ای| سئو ارزان گفت:

  […] در این مقاله تلاش دارم تا در حوزه پشتیبانی سایت وردپرس مقاله جدیدی را با نام گوگل تگ منیجر را چگونه در وردپرس […]

 • Neeva AI: اکنون در سراسر جهان در دسترس است - پشتیبانی سایت - طراحی وب سایت| سئو سایت| پشتیبانی سایت|سئو کیورد| طراحی وب سایت حرفه ای| سئو ارزان گفت:

  […] این مقاله تلاش دارم تا در حوزه پشتیبانی سایت وردپرس مقاله جدیدی را با نام NeevaAI: اکنون در سراسر جهان در دسترس […]

 • Neeva AI: اکنون در سراسر جهان در دسترس است - پشتیبانی سایت - طراحی وب سایت| سئو سایت| پشتیبانی سایت|سئو کیورد| طراحی وب سایت حرفه ای| سئو ارزان گفت:

  […] این مقاله تلاش دارم تا در حوزه پشتیبانی سایت وردپرس مقاله جدیدی را با نام Neeva AI : اکنون در سراسر جهان در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *