Neeva AI

Neeva AI


در این مقاله تلاش دارم تا در حوزه پشتیبانی سایت وردپرس مقاله جدیدی را با نام Neeva AI : اکنون در سراسر جهان در دسترس است ارائه کنیم . امیدوارم از این مقاله لذت کافی را ببرید.

 

 

موتور جستجوی بدون آگهی و بدون ردیاب، Neeva، با استفاده از ابزار NeevaAI خود، در سال 2022 در ایالات متحده آمریکا راه‌اندازی شد و هم‌اکنون در سراسر جهان برای کاربران رایگان Basic و Premium در دسترس است.

NeevaAI با استفاده از قدرت مدل‌های زبانی بزرگ هوش مصنوعی و با ترکیب دقت و اطلاعات به‌روز، امکان جستجوی پیشرفته و ارائه پاسخ‌های جامع و واحد را در موتور جستجوی Neeva فراهم می‌کند. این سیستم هوش مصنوعی میلیون‌ها صفحه را بررسی کرده و به شما یک پاسخ جامع همراه با پیوندهای مناسب به منابع ارائه می‌دهد.

راه‌اندازی NeevaAI با هدف کمک به ناشران برای مدیریت ترافیک کاهش یافته و درآمد تبلیغات ناشی از پاسخ‌های موتورهای جستجوی بدون منبع یا پیوندهای مناسب را بررسی می‌کند. این ابزار قابلیت‌های پیشرفته‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا تجربه بهتری از موتور جستجو داشته باشند.

چه چیزی Neeva AI را از ChatGPT متفاوت می کند

Neeva AI در واقع یک روش متمایز است که طراحی شده تا نقاط ضعف و محدودیت‌های مدل‌های زبان بزرگ مانند ChatGPT را غلبه کند. یکی از این محدودیت‌ها، عدم توانایی مدل‌های زبانی بزرگ در ارائه حقایق فعلی از منابع معتبر است.

Neeva AI از روش متفاوتی استفاده می‌کند. این روش شامل ارزیابی محتوا و پیوندهای یک صفحه به عنوان منابع است. به این ترتیب، Neeva AI ارتباط و قابلیت اطمینان یک منبع را براساس محتوا و پیوندهای آن صفحه ارزیابی می‌کند.

علاوه بر ارائه پاسخ ترکیبی به درخواست کاربر، Neeva AI کارت‌های استنادی را نیز ارائه می‌دهد. این کارت‌ها خلاصه‌ای از یادگیری ماشینی بر اساس نتایج جستجوی برتر هستند. با ارائه اطلاعات از منابع معتبر، Neeva AI به کاربران کمک می‌کند به راحتی و با اطمینان بیشتری به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

سریدار راماسوامی بنیانگذار و مدیر عامل Neeva در اطلاعیه ای می گوید:

هوش مصنوعی در حال حاضر شروع به تبدیل کردن جستجو به یکی از اولین و آشکارترین صنایع مختل کرده است. NeevaAI از LLM‌های داخلی و مدل‌های آموزشی اصلاح‌شده با پشته جستجوی کامل سیستم خود استفاده می‌کند تا جستجوی واقعی هوش مصنوعی را برای همه به ارمغان بیاورد. هدف ما ادغام مسئولانه هوش مصنوعی و ارائه پاسخ‌های معتبری است که می‌توانید به آنها اعتماد کنید.»

چگونه NeevaAI از ناشران و سازندگان محتوا پشتیبانی می کند

در یک بیانیه مطبوعاتی، تأکید می‌کند که به حمایت از ناشران و تولیدکنندگان محتوا که تحت تأثیر قابل توجهی از مدل‌های جستجوی هوش مصنوعی قرار دارند، متعهد است.

به این تعهد، Neeva معتقد است که 20٪ از درآمد اصلی خود را به سازندگان محتوا و شرکای ناشر اختصاص دهد، زمانی که محتوای آنها برای پاسخ به درخواست کاربران Neeva استفاده می‌شود. این اقدام نشان از تمرکز Neeva بر حمایت از ارزش آفرینی برای نویسندگان و تأیید ارزش محتوا است. همچنین، Neeva در حال کار بر روی یکپارچه‌سازی جستجوی هوش مصنوعی مستقیماً در وب‌سایت‌های ناشران است، که می‌تواند تأثیر مثبتی بر ترافیک و درآمد ناشران داشته باشد.

در حال حاضر، نسخه انگلیسی NeevaAI در ایالات متحده، بریتانیا و کانادا در دسترس است. همچنین نسخه‌های زبان محلی، از جمله آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی نیز موجود هستند. از زمان راه‌اندازی در ایالات متحده در سال 2021، Neeva توانسته است نزدیک به 2 میلیون کاربر جذب کند و یکی از فهرست‌های جستجوی مستقل و گسترده‌ را داشته باشد.


منابع و مواخذ محتوای

NeevaAI: اکنون در سراسر جهان در دسترس است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *