نمایش توضیحات ووکامرس

به خصوص هنگامی که از یک پلتفرم تجارت الکترونیک متفاوت به ووکامرس مهاجرت می کنید، ممکن است در نهایت محتوا را در مکان نامناسبی قرار دهید یا وارد کنید.

به عنوان مثال، زمانی که یک مالک جدید فروشگاه WooCommerce نیاز به درک تفاوت بین “مکان توضیحات ” طولانی“و کوتاه دارید. توضیحات طولانی چیزی است که در زبانه “Description” در زیر خلاصه محصول نمایش داده می شود (این قسمتی است که شامل… تصویر سمت چپ + افزودن به سبد خرید در سمت راست، معمولاً عرض کامل است. “توضیح کوتاهاز طرف دیگر، تصویری است که در سمت راست تصویر محصول ظاهر می شود و معمولاً … کوتاهتر است.

حال، اگر از Short Description در فروشگاه WooCommerce خود استفاده نمی کنید، و بخواهید به جای آن، Long Description را در سمت راست تصویر مشخص شده نمایش دهید، چه؟ خوب، در اینجا یک قطعه کوچک برای شما وجود دارد. لذت ببرید!

 

پشتیبانی سایت وردپرسی - طراحی سایت - سئو کیورد
بیایید توضیحات کوتاه را حذف کنیم و به جای آن توضیحات طولانی را نمایش دهیم!

قطعه PHP: توضیحات طولانی را به جای توضیحات کوتاه @ single product page نشان دهید

توجه: برای جلوگیری از محتوای تکراری، ممکن است لازم باشد تب توضیحات را نیز مخفی کنید، در غیر این صورت پس از نصب قطعه زیر، توضیحات طولانی دو بار نمایش داده می شود.

/**
 * @snippet    Long Instead of Short Description @ WooCommerce Single Product
 * @how-to    Get CustomizeWoo.com FREE
 * @author    Rodolfo Melogli
 * @compatible  WooCommerce 8
 * @donate $9   https://businessbloomer.com/bloomer-armada/
 */

remove_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'woocommerce_template_single_excerpt', 20 );
add_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'bbloomer_template_single_long_description', 20 );

function bbloomer_template_single_long_description() {
	strip_tags( the_content() );
}

کجا می توانم کد سفارشی اضافه کنم؟

شما باید قطعه های PHP را در فایل functions.php تم فرزند و CSS را در فایل style.css قرار دهید. آیا نیاز به راهنمایی دارید؟ به جایی که می توان سفارشی سازی ووکامرس را قرار داد نگاهی بیندازید؟ و آیا باید کد سفارشی را از طریق WP Editor، FTP یا قطعه کد اضافه کنم؟

این کد همچنان کار می کند، مگر اینکه در نظرات خلاف آن را گزارش کنید. برای عیب یابی، به طور موقت به موضوع Storefront بروید، همه افزونه ها به جز WooCommerce را غیرفعال کنید و دوباره قطعه را آزمایش کنید: Troubleshooting 101.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *