طراحی سایت | طراحی وب سایت

طراحی سایت با cms اختصاصی و طراحی سایت با wordpress با قيمت مناسب

/طراحی سایت | طراحی وب سایت
طراحی سایت | طراحی وب سایت۱۳۹۷-۱۲-۳ ۰۸:۵۷:۲۸ +۰۳:۳۰

بهترین طراحی سایت در ایران ؟

طراحی سایت حرفه ای با تیم سئو کیورد ,طراحی سایت با cms اختصاصی متناسب با بودجه شما , هزینه های سنگین طراحی سایت دیگر مانعی برای موفقیت شما نیستند.

طراحی سایت رایگان : اگر ایده یا طرح نو دارید اما مهارت لازم در برنامه نویسی را ندارید. نگران نباشید ما از ایده شما حمایت میکنیم طراحی سایت با پشتیبانی ۲۴ ساعته همراه با آموزش های کسب موفیقت در بازار اینترنتی یکی دیگر از خدمات سئو کیورد میباشد.

سفارش طراحی وب سایت
سئو سایت,قیمت طراحی سایت

افزایش فروش و بهبود نرخ تبدیل.

از دیگر خدمات دیگر تیم سئو کیورد , بهینه سازی نرخ تبدیل یا همان نرخ بازگشت سرمایه گذاری میباشد.فرقی نمی کند که طراحی سایت با html یا طراحی سایت با asp.net یا php و یا طراحی سایت با wordpress باشد.

ما به شما خواهیم آموخت که چگونه بازدید کنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید و حتی آن ها را به مشتری های دائم تبدیل کنید یا از آن فراتر بروید هزینه تبلیغات خود را کم تر کنید اما فروش بالا تری داشته باشید!!, چرا که هر مشتری می تواند به یک تبلیغات کننده عالی برای کسب کار شما باشد ما با روش های مختلف فروش اینترنی و حتی روان شناسی  بهینه سازی نرخ تبدیل CRO شما را افزایش می دهیم.

قیمت طراحی سایت

طراحی سایت responsive -واکنش گرا

گوگل برای سایت هایی که قالب رسپانسیو  یا قالب موبایلی دارند , توجه بیشتری دارد به گونه ای که در الگوریتم رنگ بندی امتیاز هر بازدید کننده موبایل ۲ برابر یک بازدید کننده کامپیوتر میباشد که همین باعث شده بسیاری از مدیران سایت ها برای سایت خود قالب های رسپانسیو تهیه کنند و با سئو سایت خود را افزایش دهند.

چرا طراحی سایت ما باید responsive -واکنش گرا باشد

تیم ما در طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده میکند.

زبان برنامه نویسی استفاده شده در سایت و نوع استفاده از آن مهم ترین قسمت طراحی سایت میباشد, به طور معمول هر سال سایت شما باید کد نویسی خود را بروز نماید.

اما تیم ما : مابرای طراحی سایت از زبان های گونا گونی از جمله طراحی سایت angularjs , طراحی سایت با php و طراحی سایت با mvc , طراحی سایت با js , طراحی وب سایت با فریم ورک لاراول Laravel , طراحی سایت با فریم ورک bootstrap و همچنین طراحی اپیکیشن با React Native  بجز این ها ما برای طراحی سایت از وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی با پرستا شاپ PrestaShop  نیز استفاده میکینم.

قیمت طارحی وب سایت

جهت درخواست طراحی سایت فرم زیر را پرنمایید.

جهت سئو و طراحی سایت یا پرسید سوالات خود میتوانید با شماره ۰۹۳۸۰۸۱۴۸۸۶ تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر ما با شما تماس خواهیم گرفت.

توجه کنید که توضیحات خود را دقیق بنویسید به طور مثال (در خواست طراحی سایت فیلم با امکانات دانلود به ازای پرداخت و …) توجه حتما شماره خود را نیز در فرم توضیحات بنویسد. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

قیمت طارحی وب سایت

درخواست طراحی سایت

جهت درخواست طراحی وب سایت ابتدا از ما مشاوره رایگان بگیرید.

درخواست مشاوره
طراحی سایت | طراحی وب سایت
4.8 (96.36%) 11 votes

Leave A Comment