پست ثابت در وردپرس

پست ثابت در وردپرس


امیری هستم در این مقاله از سئو کیورد تلاش داریم تا در حوزه پشتیبانی سایت وردپرسی مقاله جدیدی را با نام پست های چسبنده در وردپرس یا {آموزش پست ثابت در وردپرس با wp sticky} ارائه کنم. امیدوارم از این مقاله لذت کافی را ببرید.

آیا سعی می کنید بفهمید که چگونه مهمترین مطالب وبلاگ خود را در بالای صفحه به صورت ثابت قرار دهید. تا خوانندگان شما بتوانند ابتدا آنها را ببینند؟

پست های چسبنده همان sticky به کمک شما می آیند!

یک پست پین شده به بالای تمام پست های شما نشان داده  می شود. به عبارت ساده، این پست ها با اضافه شدن پست های جدید به سایت شما به پایین منتقل نمی شوند.

پست های چسبنده یا ثابت  مزایای زیادی دارند و به طور گسترده برای تبلیغ مهم ترین و آموزنده ترین پست های وب سایت شما استفاده می شوند.

حال سوال این است که چگونه می توان پست های ثابت در وردپرس ایجاد کرد؟

این پست، شما را با بهترین روش ها برای استفاده از پست های sticky در سایت وردپرس خود آشنا می کند تا بتوانید از مزایای این ویژگی قدرتمند بهره مند شوید.

اما قبل از شروع، اجازه دهید ابتدا بفهمیم که چرا و کجا باید از پست‌های چسبنده در وردپرس استفاده کنید.

 

دلیل استفاده از پست های چسبنده در وردپرس

اصلا چرا به آموزش ساخت پست ثابت در وردپرس با wp sticky نیاز دارید. شما این جمله تبلیغاتی را شنیده اید « محتوا پادشاه است » و حتما سئو کار شما دارد از آن استفاده میکند . اما این برای وب سایت شما چه معنایی دارد؟

این بدان معناست که شما باید زمان و انرژی بیشتری را در پست‌های وبلاگ، صفحات و سایر مطالب خود صرف کنید تا حضوری قوی داشته باشید و زمان بازدیدکنندگان خود را در سایت خود، افزایش دهید.

اگر هرگز از پست های چسبنده در وردپرس استفاده نکرده باشید، ممکن است عجیب به نظر برسد.

اما در واقع، استفاده از پست‌های چسبنده در وردپرس راهی آسان برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما است، به خصوص اگر محتوای زیادی در وب سایت خود داشته باشید.

این به این دلیل است که به افراد اجازه می دهد یک بلوک محتوا را به بالای صفحه وب سایت شما پین کنند تا همیشه قابل مشاهده باشد و افراد را برای مدت طولانی تری در وب سایت شما نگه دارد.

این به این معنی است که می‌توانید تعداد زیادی ترافیک اضافی را از افراد، دریافت کنید که آماده ترک وب‌سایت شما بودند اما در ابتدای ورود به صفحه شما گیر کرده بودند.

جدای از نمایش، بهترین و مهم ترین پست های خود، می توانید تبلیغات بزرگی برای یکسان بودن وب سایت خود ایجاد کنید.

مثلا داشتن، معاملات وابسته که برای شما و بازدیدکنندگان وب سایت شما مفید است. پستی ایجاد کنید که معامله و آنچه بازدیدکنندگان شما می توانند با تبدیل آن به یک پست ثابت به دست آورند را مشخص کند.

نمونه از پست هایی که می توانید برچسب گذاری کنید

 پست های تبلیغاتی یا هدایا

اگر سایت شما به مدت یک هفته میزبان یک جایزه است و شما هر روز یک پست می نویسید، پست هدیه شما پس از 4/5 روز از پخش زنده کاملاً نامرئی می شود زیرا آخرین پست شما آن را در سطوح مختلف افزایش می دهد.

این احتمال وجود دارد که ورودی شما رد شود زیرا یافتن آن آسان نخواهد بود. چسبناک کردن آن پست، یک راه حل سریع است.

برای اطمینان از اینکه پست تبلیغاتی شما بیشترین نمایش را دارد و پیشنهاد فعال است، می‌توانید هنگام ایجاد کمپین‌های فروش تبلیغاتی، ثابت کنید.

اخبار مهم، اطلاعیه ها یا انتشارات به روز

یک پست در بالای وبلاگ خود قرار دهید و بازدیدکنندگان مطمئناً متوجه خواهند شد که آیا به روز رسانی های مهمی را برای محصولات خود انجام می دهید یا شرایط استفاده خود را اصلاح می کنید.

این همچنین در مورد پست هایی با تبلیغات عمومی صدق می کند. در ادامه مطلب آموزش ساخت پست ثابت در وردپرس با wp sticky را کامل توضیح میدهیم .

 پست های محتوای ستونی

وبلاگ محتوای بستر، مرتبط ترین و به اشتراک گذاشته شده ترین محتوا در هر وبلاگ است.

مطمئناً، می‌توانید صفحه‌ای ایجاد کنید که برخی از بهترین پست‌های شما را جمع‌آوری کند، اما هیچ راهی برای اطمینان از اینکه خوانندگان در آن صفحه حرکت می‌کنند و پست‌هایی را برای خواندن انتخاب می‌کنند، وجود ندارد.

پست های استاتیک در وردپرس راهی آسان برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهد.

ایجاد پست های پین شده در وردپرس

آموزش ساخت پست ثابت در وردپرس با wp sticky : ویژگی پست چسبنده جزیی از وردپرس است، اگرچه پنهان میباشد. وردپرس دارای یک ویژگی داخلی برای چسباندن هر پست به صفحه اول است.

برای ساخت پست های ثابت در وردپرس، پستی را که می خواهید چسبناک باشد ویرایش کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید.

در صفحه ویرایش پست، یک فایل  ایمیل را مشاهده خواهید کرد. وضعیت و بینش را کلیک کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است.

اکنون گزینه چک باکس،  به وبلاگ برتر بچسبید را مشاهده خواهید کرد. برای چسباندن پست، کادر را علامت بزنید، می توانید برای به روز رسانی یا انتشار پست شما علامت بزنید.

 تا زمانی که چک را پاک نکنید، پست شما به صفحه اول وبلاگ شما خواهد ماند.
پست پین شده

آسان است، درست است؟ اما اگر بخواهید یک پست قدیمی به عنوان یک پست ثابت در وب سایت خود ایجاد کنید، چه؟ بیایید در بخش بعدی بدانیم.

 قدیمی ترین پست را به عنوان پین شده علامت بزنید

می توانید پست های قدیمی خود را با یک پسوند تنظیم سریع سنجاق کنید.

پست ها و همه پست ها صفحه را، از داشبورد وردپرس خود انتخاب کنید و عنوان پست خاص را پیدا کنید. پس از آن، تنظیم سریع را کلیک کنید.

پست های قدیمی تر را به عنوان پین شده علامت گذاری کنید

در مرحله بعد، گزینه‌های ویرایش سریع، از جمله کادر انتخاب پست چسبنده در سمت راست را خواهید دید. شما باید کادر را علامت بزنید و برای به روز رسانی را کلیک کنید.همانطور که در زیر نشان داده شده است.

پست با استفاده از ویژگی ویرایش سریع پین شد

اکنون پست شما در بالای وبلاگ به عنوان یک پست ثابت نمایش داده می شود.

پست قدیمی چسبنده است

 افزونه های جایگزین

به یاد داشته باشید، پردازش چسبنده فقط مربوط به پست ها نیست. می توانید از آن در وب سایت خود برای انجمن ها، منوها و نوارهای فرعی استفاده کنید.

لیست ثابت در اسکرول، این یک افزونه چسبناک جامع است که بر روی آیتم های منو تمرکز دارد. این یک راه عالی برای همیشه نگه داشتن منو روی صفحه نمایش بازدید کننده است.

برای نصب افزونه به ادامه مطلب بروید افزونه ها و افزودن جدید بخشی از داشبورد وردپرس را انتخاب کنید. افزونه Sticky Menu & Sticky Header را پیدا، نصب و فعال کنید. استفاده از این افزونه آسان است و همه این کارها در بخش ابزارهای وردپرس انجام می شود.

منوی چسبنده و هدر چسبنده

شما به راحتی می توانید یک هدر چسبنده به هر قالب وردپرس اضافه کنید. این افزونه گزینه‌های ساده‌ای را برای لوگو، رنگ‌ها، دکمه ارسال بعدی، کرکره‌ها و موارد دیگر ارائه خواهند داد.

به همین ترتیب می توانید افزونه را از داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید.

هدر اسکرول ساده چسبناک است

 نتیجه گیری

پست‌های چسبنده، مرتبط‌ترین اطلاعات شما را در بالای صفحه قرار می‌دهند، که چندین مزیت دارد. این به وب سایت شما کمک می کند تا برای بازدیدکنندگان جدید مرتب تر به نظر برسد و به ویژه در صورتی مفید است که دائماً پست های جدیدی اضافه می کنید که پست های مهم را پنهان می کنند.

 

منابع و مواخذ محتوای آموزش پست ثابت در وردپرس با wp sticky

Fixed post in WordPress 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *