نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران وردپرس همراه 8 افزونه

نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران وردپرس همراه 8 افزونه


آیا به دنبال محدود کردن دسترسی به بخش های خاصی از سایت وردپرس خود هستید؟ به شما نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران وردپرس همراه 8 افزونه آموزش خواهیم داد . یا چگونه نمایش قسمتی از محتوا فقط به اعضا در وردپرس با افزونه یا فقط کدنویسی . در ادامه آموزشی که توسط تیم سئو کیورد گرد آوری شده به نحوه راه اندازی بخش عضویت ویژه سایت با افزونه وردپرسی خواهیم پرداخت.

دلایل زیادی برای ایجاد یک وب سایت عضویت وجود دارد. آنها شامل :

  • یک جامعه قوی ایجاد کنید.
  • تعامل و گفتگو را در وب سایت خود افزایش دهید.
  • دسترسی به محتوای خود را بر اساس سطح عضو محدود کنید.

چرا باید به دنبال نمایش قسمتی از محتوا فقط به اعضا در وردپرس هستید. باید قبل از آن نگاهی به مدل درامدی داشته باشیم. اما تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که بر اساس مدل عضویت یا اشتراک کار می کنند. وال استریت ژورنال یک نمونه عالی از وب سایتی است که بر اساس مدل اشتراکی کار می کند. هنگامی که در محتوای انحصاری وب سایت آنها مشترک می شوید، به عنوان یک عضو در نظر گرفته می شوید و دسترسی به محتوای ممتاز اعطا می شود.

یک وب سایت عضویت نه تنها به تقویت حس اجتماعی در بین خوانندگان کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند تا بخشی یا تمام محتوای خود را بفروشید و کسب درآمد کنید. شما باید تصمیم بگیرید که چه مقدار از محتوای خود را می‌خواهید فقط برای اعضای پولی اختصاص دهید، این باید به صورت موردی بررسی شود. همچنین تا حد زیادی به صنعتی که وب سایت شما در آن تخصص دارد بستگی دارد.

 

در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی یا مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 

سود بالقوه خوانندگان شما از اشتراک باید از نظر مالی قابل اندازه گیری و به اندازه کافی قابل توجه باشد تا آن را قابل خرید کند. اگر مردم محتوای شما را کاملا ضروری بدانند هرگز نمی خرند. چند سوال سخت که باید به آنها پاسخ دهید:

  • آیا می توانم نسخه ای از محتوای خود یا محتوای مشابه خود را به صورت رایگان در هر جای دیگری از وب پیدا کنم؟
  • آیا سود بالقوه برای کاربر بیشتر از هزینه های خرید است؟

اگر نتوانید ارزش واقعی را به مشترکین خود ارائه دهید، قیمت گذاری بسیار زیاد آن نه تنها باعث اشتراک کمتر می شود، بلکه محتوای زیادی هم خواهید داشت. اگر احساس می کنید که احتمالاً با معرفی یک مدل عضویت مبتنی بر اشتراک در وب سایت خود سود زیادی نخواهید داشت، می توانید دسترسی به محتوای خود را با اشتراک گذاری های اجتماعی مبادله کنید.

نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران در وردپرس با استفاده از کد

قبل از معرفی افزونه های مختلفی که می‌توانند برای شما در نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران در وردپرس را انجام بدهند. اجازه می‌دهیم ابتدا به کد زیر نگاهی بیندازیم که اگر توسعه‌دهنده هستید، می‌توانید از آن استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا نوع کاربر فعلی و بر اساس آن محدود است (بسیار آسان است!). به دو قطعه زیر که می توانید برای الهام گرفتن از آنها استفاده کنید، نگاهی بیندازید

// Example to restrict entire pages for logged in users only
function wpex_restrict_page_to_logged_in_user() {

	// Get global post
	global $post;

	// Prevent access to page with ID of 2 and all children of this page
	$page_id = 170;
	if ( is_page() && ( $post->post_parent == $page_id || is_page( $page_id ) ) ) {

		// Set redirect to true by default
		$redirect = true;

		// If logged in do nor redirect
		// You can/should place additional checks here based on user roles or user meta
		if ( is_user_logged_in() ) {
			$redirect = false;
		}

		
		// Redirect people witout access to homepage
		if ( $redirect ) {
			wp_redirect( esc_url( home_url( '/' ) ), 307 );
		}

	}

}
add_action( 'template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user' );
// Example to restrict specific content by user role
$current_user = wp_get_current_user();
$user_role    = $user->roles ? $user->roles[0] : false;

if ( 'subscriber' == $user_role ) {
	echo 'Show something here';
}

خوب، حالا که آن را از سر راه برداشتیم، بیایید به چند مورد نگاه کنیم افزونه هایی که به محدود کردن دسترسی محتوای شماکمک می کنند:

معرفی افزونه Content Pro

برای محدود کردن دسترسی به محتوا، احتمالاً این افزونه بهترین است. با افزونه Restrict Content Pro قادر هستید دسترسی به سایت‌تان را برای کاربران محدود کنید. علاوه بر این، فرم ثبت نام کاربر، ورود به سیستم و یا تنظیم رمز عبور با این افزونه برای کاربران به راحتی امکان‌پذیر است.. شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از پست ها/صفحات یا بخش هایی از صفحات/پست های شما برای سطوح مختلف اعضا قابل دسترسی باشد.

نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران در وردپرس با استفاده از کد

وقتی نوبت به سطوح اشتراک می رسد، می توانید هر تعداد سطح اشتراک را تنظیم کنید و سطوح مختلف دسترسی به محتوا را به آنها اختصاص دهید. این به شما این امکان را می دهد که روی طیف وسیعی از قیمت ها برای سطوح مختلف دسترسی کار کنید. پس از ایجاد سطوح مختلف اشتراک و اجازه اشتراک عمومی، مکانیسم پرداخت وارد عمل می شود. و این افزونه با Paypal، Stripe و Braintree کار می کند.

نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران در وردپرس با استفاده از کد

علاوه بر این، این افزونه امکان ایجاد تخفیف و گزارش درآمد شما را به طور موثر فراهم می کند. با توجه به تخفیف‌ها، افزونه ، یک کد کوتاه ایجاد می‌کند که تخفیف‌ها را فعال می‌کند، این امر باعث می‌شود تا وب‌سایت‌های دیگر بتوانند تخفیف‌های شما را به‌خصوص سایت‌های کوپن به اشتراک بگذارند. در صورت تمایل، می توانید محدودیتی برای تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف تعیین کنید.

داده ها دارایی بسیار مفیدی برای هر کسب و کاری است، به خصوص یک سرویس مبتنی بر وب یا وبلاگ. شما می توانید تمام داده های تولید شده توسط افزونه را از طریق یک فایل CSV برای هر عضو یا هر پرداخت یا هر دو صادر کنید. متناوبا، می‌توانید داده‌ها را به افزونه‌های خبرنامه معروف مانند aWeber یا MailChimp وارد کنید. فرم ثبت نام نسبتاً آسان برای استفاده و بسیار ساده است.

نحوه محدود کردن محتوا برای کاربران در وردپرس با استفاده از کد

افزونه RESTRICT CONTENT PRO را دریافت کنید

معرفی افزونه PrivateContent

معرفی افزونه PrivateContent

شما می توانید تقریباً از هر نوع محتوایی در وب سایت خود محافظت کنید، از جمله گلدان ها، صفحات، منوها و کل دسته ها. حتی یک کلیک یک قفل وب سایت وجود دارد که از هرگونه دسترسی به محتوای وب سایت شما جلوگیری می کند.

این افزونه به سازماندهی کاربران و مرتب کردن آنها با جستجوهای داخلی و فیلترهای دسته کمک می کند. یک جادوگر کد کوتاه، یکپارچه کار شما را برای پنهان کردن محتویات بسیار آسان می کند.

نصب افزونه PrivateContent

ویژگی محدود کردن این افزونه برای هر قسمت از سایت وردپرس شما از جمله منوها اعمال می شود. می توانید انواع پست ها و طبقه بندی های سفارشی را مسدود کنید. شما چند الگوی از پیش تعیین شده دارید، اما سازنده پوسته سفارشی به سفارشی‌سازی قالب محتوای مسدود شده کمک می‌کند.

فرم ثبت نام با دو گزینه طرح بندی برای محافظت در برابر هرزنامه ها ،گسخت شده است. این افزونه مانند افزونه Contents Restrict Pro با هدف اصلی محدود کردن دسترسی به محتوا در سایت های وردپرس ایجاد شده است.

افزونه PRIVATECONTENT را دریافت کنید

 

معرفی افزونه CM Restrict User Account Access

معرفی افزونه CM Restrict User Account Access

چه چیزی باید از کاربران بخواهد که ثبت نام کنند، اما پس از مدت زمان مشخص یا استفاده به طور خودکار ،حساب خود را حذف کنند؟ این دقیقاً همان چیزی است که CM Restrict User Account Access اینجا برای آن است! این افزونه ممتاز دارای گزینه‌هایی است که می‌توانید از آن‌ها برای محدود کردن قسمت جلویی یا پشتی سایت وردپرس خود، محدود کردن دسترسی بر اساس تعداد دفعاتی که به سایت شما دسترسی دارند، محدود کردن خودکار یا حذف حساب‌ها پس از مدت زمان مشخص و موارد دیگر استفاده کنید.

این افزونه همچنین به طور کامل با کدهای ثبت نام و دعوت نامه CM سازگار است، برای ابزارهای پیشرفته تر ثبت نام کاربر و مدیریت و همچنین کدهای دعوت. بنابراین می توانید در کمترین زمان یک سایت دعوت و فقط اعضا راه اندازی کنید!

دریافت افزونه CM Restrict User Account Access

 

معرفی افزونه MemberMouse

معرفی افزونه MemberMouse

MemberMouse یک سیستم مدیریت عضویت قدرتمند برای وب سایت های وردپرسی است. این سیستم مدیریت عضویت به فروش محصولات دیجیتال، نرم افزار به عنوان یک سرویس کمک می کند، به عنوان یک پورتال برای یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین عمل می کند و همچنین هنگام فروش محتوای اشتراک به خوبی عمل می کند.

این برای کمک به شما در خلاص شدن از فرآیندهای وقت گیر غیر ارزش افزوده ایجاد شده است. در حالی که اتوماسیون پشتیبانی، مدیریت مشتری و گزارش و تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را فراهم می کند، ما به توانایی آن برای محافظت از محتوا علاقه مندیم.

شما به راحتی می توانید مناطق فقط اعضا را در وب سایت خود ایجاد کنید، صفحات محافظت از رمز عبور و سایر محتواها را ایجاد کنید. این افزونه همچنین ایجاد پیشنهادات آزمایشی، تخفیف ها و کوپن ها را در خود جای می دهد. این با 8 شبکه پرداخت کار می کند، به این معنی که تقریباً هر مشتری احتمالی تحت پوشش قرار می گیرد.

MemberMouse ممکن است برای ابتدایی ترین برنامه خود کمی گران باشد و 19.95 دلار در ماه باشد، اما اگر می خواهید یک وب سایت عضویت اختصاصی بر روی پلت فرم وردپرس بسازید، گزینه عالی باقی می ماند.

عضویت دریافت کنید

 

معرفی افزونه MemberPress

معرفی افزونه MemberPress

MemberPress یکی دیگر از افزونه های مدیریت عضویت قدرتمند برای وب سایت های وردپرسی است. برای راه اندازی و شروع آن، MemberPress طوری طراحی شده است که کنترل دقیقی بر دسترسی به محتوا بر اساس سطح عضویت ارائه دهد. با MemberPress، می‌توانید دسترسی به صفحات، پست‌ها، صفحات فرزند، پست‌های سفارشی، برچسب‌ها، دسته‌ها و هر فایل یا محتوای دیگری که در وب‌سایت شما میزبانی می‌شود را محدود کنید.

شما می توانید کوپن ها و یک انجمن ممتاز برای اعضای انجمن خود ایجاد کنید. این به طور قابل توجهی ارزان تر از MemberMouse با 99 دلار در سال برای طرح کسب و کار است.

دریافت افزونه memberpess

 

معرفی افزونه wordpress paid member subscriptions(رایگان)

معرفی افزونه wordpress paid member subscriptions(رایگان)

عضویت های پولی و تکرارشونده را با اشتراک های اعضای پولی به سرعت اضافه کنید. این افزونه شامل گزینه های آسان برای تنظیم صفحه ثبت نام، برنامه های اشتراک، ورود سفارشی، محتوای محدود و موارد دیگر است. حتی با WooCommerce ادغام می شود تا محصولات یا تخفیف های انحصاری را به اعضای شما ارائه دهد.

افزونه wordpress paid member subscriptions را دریافت کنید

 

معرفی افزونه  restricted siteaccess (رایگان)

معرفی افزونه  restricted siteaccess (رایگان)

یک افزونه ساده که دسترسی به سایت شما را برای بازدیدکنندگانی که وارد شده اند یا از محدوده آدرس IP مشخصی به محتوای سایت دسترسی دارند محدود می کند. بازدیدکنندگانی که دسترسی ندارند می توانند به صفحه دیگری از جمله صفحه ورود هدایت شوند یا متناوب می توانید پیامی را نمایش دهید.

دانلود افزونه restricted site access

معرفی افزونه عضو نهایی ultimate member (رایگان)

معرفی افزونه عضو نهایی ultimate member (رایگان)

Ultimate Member یک افزونه ساده و در عین حال موثر است که امکان ایجاد یک فرم ثبت نام آسان و ایجاد جوامع جدید آنلاین را فراهم می کند. شما می توانید نقش های کاربری سفارشی ایجاد کنید و همچنین در مقیاس جهانی و بر اساس هر پست/صفحه در محدودیت محتوا شرکت کنید. بین سه دسته تفاوت قائل می شود کاربران وارد شده، کاربران خارج شده و همه.

افزونه ultimatemember دانلود کنید

 


امیدوارم مقاله مفید بوده باشد و شما یک افزونه محدودیت محتوای مبتنی بر عضویت را پیدا کرده باشید که برای سایت وردپرس شما بهترین کارایی را دارد.

منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *